Automechanika Frankfurt 2022 – Pandora odprezentovala high-tech řešení na prestižní výstavě

Po dvouleté nucené pauze se v polovině září opět otevřely brány jedinečného mezinárodního veletrhu na frankfurtském výstavišti. Během čtyř dnů patřily výstavní haly automobilem a všemu, co k nim patří. Zúčastnilo se více než 2 800 vystavujících společností z přibližně 70 zemí a Pandora samozřejmě nesměla chybět.

Po naší premiéře v roce 2016 a úspěšné účasti v roce 2018, jsme i letošní ročník v našem stánku se stylovým designem odprezentovali řešení high-tech zabezpečení a monitorování vozidel, motocyklů a karavanů. Jedním z prezentovaných řešení byl i nedávno uvedený model nejpokročilejších bezpečnostních systémů Pandora PROFESSIONAL.

Těšíme se, že po dvouleté nucené přestávce zapříčiněné vlivem pandemie, kdy se nekonaly žádné výstavy a podobné události, jsme mohli komunikovat se zákazníky přímo. Přímou komunikaci považujeme za mimořádně přínosnou a hodnotnou. I přes nižší účast návštěvníků byl náš stánek během všech čtyř dnů plný. Komunikovali jsme s mnoha laiky, odborníky, ale především s nadšenci, kteří měli možnost nahlédnout blíže do fungování našich řešení a prodiskutovat s námi různé otázky a postřehy. Právě z takových setkání si odnášíme řadu cenných poznatků a nápadů pro inovaci našich produktů.

Automechanika Frankfurt je tak úspěšně za námi. Navázali jsme na nové kontakty, setkali jsme se s řadou partnerů a distributorů z celé Evropy a vedli jsme opravdu inspirativní rozhovory, které nás vždy posouvají vpřed. S nadšením se opět pustíme do inovací našich řešení, abychom stále přinášeli jedinečné a nepřekonatelné produkty pro bezpečnější a pohodlnější automobilovou budoucnost.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping