Pandora PROFESSIONAL

GSM dvoucestný autoalarm s dálkovým startem a funkcí GPS tracking

Pandora PROFESSIONAL

Svěřte zabezpečení vašeho vozu do rukou profesionála a hoďte obavy o jeho bezpečnost navždy za hlavu. Kompletně inovovaný model Pandora Professional druhé generace spojuje nejpokročilejší ochranu proti všem známým způsobům překonání, nekompromisní spolehlivost a intuitivní uživatelské rozhraní, které vás nepřipraví o moderní komfort v podobě bezklíčového vstupu.

Cena:
26 500 Kč s DPH
pro všechny typy vozidel

Popis produktu

Nechte se přesvědčit, proč Pandora PROFESSIONAL potřebujete

Pandora PROFESSIONAL

Svěřte zabezpečení vašeho vozu do rukou profesionála a hoďte obavy o jeho bezpečnost navždy za hlavu. Kompletně inovovaný model Pandora Professional druhé generace spojuje nejpokročilejší ochranu proti všem známým způsobům překonání, nekompromisní spolehlivost a intuitivní uživatelské rozhraní, které vás nepřipraví o moderní komfort v podobě bezklíčového vstupu. Model Professional jako první zabezpečení na trhu navíc nabídne plnou podporu dálkových aktualizací Remote Update Ready, díky kterým už nebudete muset pro nejnovější verzi softwaru fyzicky navštěvovat montážní středisko. Zkrátka profesionální ochrana s maximálním uživatelským komfortem…

Systém Professional pro komunikaci využívá všechna dostupná rozhraní jako Bluetooth 5,0, LoRa, 4G LTE či GPRS, jejichž překrývání vytváří nepřekonatelnou bariéru proti jakémukoli pokusu o krádež. Všechny funkce vašeho systému máte tak vždy pod kontrolou díky bezplatným mobilním aplikacím, ale také prostřednictvím integrované rádiové antény a ovladače s OLED displejem a jedinečnou modulací signálu LoRa, pro větší dosah.

Pro sezónně využívaná vozidla přináší model Professional naprostou novinku v podobě ultra úsporného režimu Season Storage, díky kterému bude váš kabriolet, veterán či jiná letní radost v bezpečí i během dlouhodobého parkování. Kromě zabezpečení samotného vám systém nabízí také lokalizaci díky GSP/Glonass modulu, dálkový start bez potřeby kopie klíče ve vozidle a přehled nad kompletním stavem vozidla včetně tlaku v pneumatikách či dojezdu elektromobilů, v aplikaci kdykoli a kdekoli.

Pandora PROFESSIONAL GSM autoalarm
26 500 Kč s DPHcena i s montáží

Co všechno Pandora PROFESSIONAL dokáže?

OCHRANA

ochrana při narušení dveří, kapoty a kufru
ochrana při krádeži vozidla
ochrana před použitím rušičky
ochrana při výměně RJ motoru
ochrana před výměnou spínací skříňky
ochrana před použitím duplikátu klíče
ochrana před použitím čtečky DO
ochrana při pokusu o odtah vozidla
ochrana při pokusu o krádež kol
detekce nárazu na parkovišti
ochrana při odpojení akumulátoru (siréna se založným zdrojem)
ochrana při rozbití skla a narušení interiéru **

OVLÁDÁNÍ

autorizační přívěsek
ovládání originálním DO
dvoucestný ovladač s displejem
bluetooth mobilní aplikace
online mobilní aplikace
přístup přes webové rozhraní
GSM ovládání zavoláním

KOMFORT

dálkový start
aktivace nezávislého topení
zobrazení hladiny paliva *
zobrazení stavu akumulátoru
zobrazení teploty motoru *
zobrazení teploty interiéru

LOKALIZACE

virtuální garáž
online GPS lokalizace
bezplatná kniha jízd

** Možnost dokoupit za 2300 CZK
* Funkce dostupná v závislosti na konfiguraci vozidla

Funkce dostupná ve vyšší verzi produktu

Dálkový start a dokonalá kontrola

Přehled o aktuálním stavu vozidla a dálkový start motoru nebyl nikdy doposud elegantnější. Pandora Smart Pro spojuje nepřekonatelné zabezpečení auta proti krádeži a nejmodernější smart funkce do jedinečného systému ochrany. Kontrola nad celým systémem a zobrazení aktuálního stavu vašeho vozidla je díky propracované mobilní aplikaci hračkou.

Nepřekonatelné zabezpečení

Zabezpečte své vozidlo proti krádeži vícestupňovou ochranou Pandora. Kombinace online ovládání a kontroly pomocí aplikace a vestavěného 3D akceleračního čipu nejnovější generace umožňuje kromě standardních zón ochrany (dveře, zapalování, zavazadlový a motorový prostor) sledovat otřesy, změnu náklonu a pohyby vozidla.

GSM notifikace

Vestavěný GSM modul pro hlasový hovor a zasílání výstražných sms zpráv alarmu, v případě narušení vozidla a to až na 3 telefonní čísla. Samozřejmostí je také detekce nehody vozidla volání na nastavená telefonní čísla.

Bypass imobilizéru

Autoalarm Pandora Professional nevyžaduje díky vestavěnému algoritmu pro bypass imobilizéru přítomnost druhého klíče. Pro využití funkce dálkového startu tak již nemusíte nechávat duplikát klíče ve vozidle (Tato funkce je dostupná pouze ve vybraných vozidlech).

Aplikace pro smartphony

Zabezpečení vozidla na jediný dotek prstu není s aplikacemi Pandora pro systémy Android a iOS žádný problém. Užívejte si skutečné smart funkce vašeho vozidla s moderní aplikací s intuitivním ovládáním v reálném čase.

Nezávislé topení

Pandora Professional umožňuje ovládání nezávislého topení Webasto, Eberspaecher a originálních zařízení montovaných výrobcem vozidla pomocí rozhraní CAN BUS nebo analogovým výstupem.

Telemetrie a historie jízd

Přehledné zobrazení aktuálních informací o teplotě motoru, teplotě v interiéru, napětí akumulátoru nebo stavu paliva, ale i jednoduchý přístup k historii jízd. Všechny tyto informace a neustálý dohled nad vozidlem máte k dispozici okamžitě na displeji smartphonu nebo na webovém PC rozhraní.

Inteligentní kontrola

Zabezpečovací systém Pandora Professional můžete ovládat pomocí originálního dálkového ovládání, pomocí designového přívěsku, automaticky v režimu hands-free nebo intuitivně použitím aplikace. I díky tomu patří produkty Pandora k nejuniverzálnějším na trhu.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping