Imobilizér

Tovární imobilizér byl a stále je první vlnou ochrany před odcizením vozidla. Oportunistický pachatel, který není vybaven potřebným nářadím většinou nedokáže původní imobilizér vozidla obejít a vaše auto zůstává na místě, sice poškozené násilným vniknutím, ale stále vaše.

Situace je však zcela jiná v případě, že je pachatel profesionál a na výkon své “práce” je náležitě vybaven. Továrně instalován imobilizér totiž funguje stejně v tisících vozidel, díky čemuž není pro pachatele problém systém dokonale nastudovat a následně obejít za několik sekund.

Právě toto slabé místo továrního zabezpečení řeší pokročilé systémy Pandora, které vám nabízejí vždy unikátní instalaci a nejmodernější technologie zabezpečení. Pokročilý bezkontaktní imobilizér komunikující v bezpečném rozhraní Bluetooth je součástí každého modelu Pandora a ve víceprvkové ochranné síti našich systémů plní nenahraditelnou úlohu.

Dokonale komfortní řešení s bezkontaktním autorizačním přívěskem umožňuje jeho umístění mimo samotných klíčů, například v peněžence čímž snížíte šance pachatelů na minimum i v případě odcizení původního klíče. Systém Pandora totiž odblokuje start vozidla až v případě načítání kódu chráněného šifrováním AES 128, které je v současnosti prakticky nepřekonatelné. Unikátní imobilizér v systémech Pandora je navíc plně nastavitelný pomocí přehledné mobilní aplikace.

Prohlédněte si specifikace produktů Pandora a dopřejte si komfortní a bezpečný bezobslužný systém s pokročilým imobilizérem za vynikající cenu.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping