Alarm na motorku

Pokud patříte k milovníkům jedné stopy v Česku, určitě je vám známý následující problém… Kde mezi auty bezpečně zaparkovat vašeho 2kolového miláčka? Není to vůbec jednoduché, do uzamčených prostor pro kola se nevejde a nechat motorku jen tak na běžném parkovišti je příliš velké riziko. I přes jejich vysokou cenu nejsou totiž motorky často vůbec zabezpečené a díky relativně nízké hmotnosti je jejich krádež s velkým autem brnkačka. Právě proto je alarm pro motorku důležitější než v případě čtyřkolového vozidla.

Alarmy na motorku Pandora disponují pokročilými technologiemi sledujícími nejen aktuální polohu, ale také stav baterie, sílu signálu GSM nebo náklon samotného motocyklu. Díky tomu je vaše motorka s alarmem Pandora dokonale zabezpečena proti neoprávněnému použití či krádeži, ať už stojí kdekoliv. S dvoucestným ovládáním nebo aplikací Pandora máte navíc úplný přehled o aktuálním stavu vaší motorky v reálném čase, s upozorněními i na ten nejmenší impuls.

Prohlédněte si alarmy na motorku Pandora a dopřejte si nekompromisní zabezpečení s pokročilými funkcemi za vynikající cenu.

Právě toto slabé místo továrního zabezpečení řeší pokročilé systémy Pandora, které vám nabízejí vždy unikátní instalaci a nejmodernější technologie zabezpečení. Pokročilý bezkontaktní imobilizér komunikující v bezpečném rozhraní Bluetooth je součástí každého modelu Pandora a ve víceprvkové ochranné síti našich systémů plní nenahraditelnou úlohu.

Dokonale komfortní řešení s bezkontaktním autorizačním přívěskem umožňuje jeho umístění mimo samotných klíčů, například v peněžence čímž snížíte šance pachatelů na minimum i v případě odcizení původního klíče. Systém Pandora totiž odblokuje start vozidla až v případě načítání kódu chráněného šifrováním AES 128, které je v současnosti prakticky nepřekonatelné. Unikátní imobilizér v systémech Pandora je navíc plně nastavitelný pomocí přehledné mobilní aplikace.

Prohlédněte si specifikace produktů Pandora a dopřejte si komfortní a bezpečný bezobslužný systém s pokročilým imobilizérem za vynikající cenu.

Pandora Alarmy na motorku

Neboli nájdené žiadne výsledky.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping