Autoalarm a zabezpečení auta

Kdysi na ochranu a zabezpečení auta proti krádeži stačil autoalarm nebo velká uzamykatelná “páka” na volant. Dnes je tomu jinak. S přibývající elektronikou a sofwarem v autě je velmi snadné obejít jakákoliv zabezpečení. Zloději moderních a drahých automobilů jsou většinou dobře vybaveni na standardní zabezpečení od výrobců, zejména v případě bezklíčového startu. A tak dochází k tomu, že drahá auta kradou i amatéři.

Pokud jsou zloději skuteční profíci, běžné alarmy a konkurenční produkty dokáží obejít. Základní pravidlo pro zabezpečení vozidla před krádeží je vyvinout tlak na zloděje a krádež auta jim co nejvíce zkomplikovat a prodloužit. Delší trvání krádeže auta zvyšuje šanci odhalení zloděje, jenž to může po delším čase vzdát.

Autoalarmy Pandora s nekompromisním zabezpečením auta

Pandora nabízí komplexní balík zabezpečení auta proti krádeži, který mimo jiné nabízí i SMART funkce a konektivitu pro zajištění pohodlí řidiče. Pandora je tedy zabezpečením vozidla a SMART vozidlo v jednom. Autoalarmy Pandora nabízejí zabezpečení auta a zároveň komfort v podobě dálkového startu, ovládání nezávislého topení, odemykání na dálku, informací o stavu vozidla, indikací alarmu přímo na klíči a další vychytávky. Zloději aut jsou blokování hned ve stádiu uvažování o krádeží automobilu:

  1. Komunikace mezi autem a klíčem probíhá na vyšší nestandardní frekvenci a systém je odolný vůči rušičkám a čtečkám DO
  2. 128bitové šifrování signálu z klíče do auta a naopak
  3. Blokování otevření automobilu a nastartování v případě nepřítomnosti Pandora imobilizéru – v případě odcizení originálního klíče zloděj s autem neodjede
  4. Bezpečné odstavení vozidla v případě ztracení signálu z Pandora imobilizéru
  5. Možnost sledování a zajištění automobilu na dálku přes mobilní aplikaci nebo telefonický servis například v případě odcizení Pandora klíče

Pandora kromě kompletního spolehlivého zabezpečení auta nabízí i SMART funkce Vašeho automobilu buď přímo přes mobilní aplikaci nebo prostřednictvím samotného Pandora klíče s imobilizérem. Ve srovnání s nejpokrokovějším klíčem od automobilu – BMW Smart Key, který se dodává výhradně s BMW řady 7, má Pandora navrch hlavně v bezpečnosti a kódování signálu mezi autem a klíčem. BMW Smart Key dokáže stejně jako Pandora dálkový start, získat informace o stavu vozidla, zapnout a vypnout na dálku nezávislé topení. Pokud chcete mít moderní a zejména profesionálně zabezpečené auto, nad Pandorou nepřemýšlejte ani sekundu. I ta sekunda může být dostatečný čas pro zloděje aut.

Prohlédněte si specifikace produktů Pandora a dopřejte si autoalarm s nekompromisním zabezpečením za skvělou cenu.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping