Takto se vykrádají auta – Pandora ve videu Volant.tv

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak pachatel-autíčkář překoná zabezpečení moderního vozidla? Chtěli byste vědět, jak funguje rušička signálu či zařízení pro prodloužení kódu keyless klíče? Pokud jste si alespoň na jednu z otázek odpověděli kladně podívejte se na nejnovější video Volant.tv.

Jak říkají slova klasika, jednou vidět je lepší, než stokrát slyšet nebo v našem případě číst. Právě proto vám dáváme do pozornosti nejnovější video Petra Šturdíka z Volant.tv, ve kterém se dozvíte, jak jednoduché je se správným vybavením překonat sériové zabezpečení většiny moderních vozů.

 

Ve videu se kromě detailního popisu scénářů krádeže dozvíte i to, jakým způsobem vás proti nim ochrání Pandora a všechny její pokročilé funkce. Právě víceprvkové zabezpečení Pandora, využívající vzájemné krytí různých technologií dokáže efektivně odolávat všem známým pokusům o krádež či vniknutí do auta. Ať už se jedná o útok hrubou silou nebo sofistikovanou snahu o zneužití mezer v továrním zabezpečení, s Pandorou si můžete být jisti, že váš vůz najdete přesně tam, kde jste jej nechali.

Bonusem řešení Pandora je funkce dálkového startu pro vozidla s manuální a automatickou převodovkou, možnost aktivace klimatizace či vytápění a to vše bez měsíčních poplatků za služby.

Pro více informací o systémech Pandora, vyplňte nezávaznou poptávku a naši specialisté vás budou obratem kontaktovat.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping