Spojte příjemné s užitečným: Zajistěte si klidný spánek a skoncujte s horkým interiérem vašeho vozu

Léto je už v plném proudu a vedra na sebe nenechali dlouho čekat. Mnozí cestují do své oblíbené destinace na dovolenou a jiní zase v rámci denní rutiny dojíždějí za prací. Cesta se však během letních měsíců často mění v nepříjemný zážitek v rozpáleném interiéru auta. V extrémních teplotách může být problémem i dlouhotrvající ochlazení interiéru pomocí klimatizace. Proto možná právě vás zajímá, jak je to s vychlazením vozidla předem a na dálku. Je něco takového k dispozici? Existují podobné možnosti jako nezávislé topení? To se dozvíte po přečtení tohoto článku.

Nekomfortní podmínky za volantem

Bezpečná jízda za volantem vyžaduje dokonalé soustředění a to je možné jen pokud se cítíme komfortně. Komfort zaručuje poloha sedáku, volantu, ale také teplota interiéru. Jízda v rozpáleném či naopak téměř zamrzlém autě je samozřejmě mimořádně nekomfortní. Interiér vozidla, které bylo dlouho vystaveno slunečnímu záření, se mění na saunu a nadměrné teplo neprospívá nejen komfortu, ale ani zdraví.

Krádeže během celého roku

Kromě nekomfortu v tropických letních či mrazivých zimních měsících je zde však i další kámen úrazu, který se týká všech majitelů aut. Autíčkáři si totiž roční období nevybírají a své krádeže realizují během celého roku, o čemž svědčí i statistika téměř šesti ukradených nebo vykradených vozů denně. V létě si zloději rádi vyhlédnou auta odparkovaná u koupališť nebo na odpočívadlech během cesty na dovolenou. Vědí totiž, že auto určitě ukrývá peníze, osobní věci či elektroniku. Odcizení nebo vykradení auta umí pořádně znepříjemnit život a už jen představa dělá mnoha majitelům aut vrásky na tváři.

Ovládání vozidla bez vizuálního kontaktu

Možná se ptáte, jak souvisí nekomfortní teplota interiéru s krádežemi. Odpověď je jednoduchá – oba problémy mají společné řešení. Díky spolehlivému zabezpečovacímu systému Pandora Alarm dokážete porazit rozpálený interiér a odradit zloděje. S Pandorou můžete ovládat váš vůz i bez vizuálního kontaktu. Funkce dálkového startu zajistí, že dokážete upravit teplotu interiéru na dálku a to doslova. Klidně i při snídani v kuchyni či od stolu v kanceláři před cestou domů. Po chvilce už nastupujete do příjemně vychlazeného vozidla. Tuto funkci jistě přivítáte i v zimních měsících, kdy snad každý řidič touží po nezávislém vytápění. To ovšem s Pandorou potřebovat nebudete, protože vytápění funguje stejně jako chlazení díky dálkovému startu a zobrazení teploty interiéru. Zbavíte se tak nepopulárního oškrábávání zamrzlých oken.

Spolehlivé zabezpečení vozidla

Dálkový start nabízí právě systém nepřekonatelného zabezpečení Pandora, který disponuje technologiemi s pokročilým šifrováním a víceprvkovou ochranou. Výhodou je, že nepřicházíte o uživatelský komfort. Kromě ovládacích zařízení je dostupná také přehledná bluetooth aplikace, se kterou máte dokonalý přehled o stavu a poloze vozidla 24/7. Otřesové a pohybové senzory zajistí, že jste o každém jednom pokusu o manipulaci s vaším vozidlem informováni. Proto se už během celého roku o svého “miláčka” nemusíte vůbec obávat.

V případě, že Vás zabezpečení Pandora Alarm zaujalo, vyplňte nezávazný formulář a naši kolegové Vás budou brzy kontaktovat. Více informací naleznete https://pandora-alarm.cz.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping