Říjnové novinky Pandora

Říjen nám přinesl kromě kratších dnů a nižších teplot také dvojici úplných novinek do našeho portfolia. První z nich je lokalizátor Pandora Tracer, který zaručeně osloví i ty, kterým komplexní zabezpečení Pandora nevoní. Druhou je nová modelová řada Pandora Truck přinášející nejvyšší standardy zabezpečení konečně i do světa velkých vozů.

Pandora Tracer – Jednoduché řešení složitých problémů

Ptáte se, kdo v dnešní době moderních technologií hledá jednoduché řešení zabezpečení? Odpověď je jednoduchá: každý kdo z jakéhokoli důvodu nechce do svého vozidla instalovat kompletní systém s množstvím funkcí, ale zároveň chce vědět, zda se jeho vozidlo nachází přesně tam, kde ho nechal.

Jednoduchý ale důmyslný GPS lokalizátor Pandora Tracer splňuje výše uvedené podmínky dokonale. Díky svým kompaktním rozměrům může být jednotka systému Tracer instalována do jakéhokoli vozidla, zemědělského stroje či jiného mobilního zařízení. Díky vestavěnému 4G LTE modemu a citlivé GPS anténě umožňuje systém Pandora Tracer přesné sledování polohy monitorovaného vozidla kdykoli a kdekoli. Komfortu uživatele pomáhá také intuitivní aplikace Pandora Connect dostupná pro systémy iOS a Android, ve které lze nejen zobrazit polohu vozidla, ale také nastavit všechny doplňkové funkce. K těm patří například detekce pohybu, otřesu či změny náklonu zaznamenávaná citlivým 3D akcelerometrem. Všechna hlášení o pohybu či změně polohy vozidla odesílá jednotka Tracer přímo do vašeho chytrého telefonu v podobě sms zpráv či push notifikací. Sledování polohy není přerušeno ani v případě odpojení napájení. Jednotka je totiž vybavena vestavěnou baterií, která umožňuje systému vysílat v pravidelných intervalech v tzv. režimu maják i několik týdnů.

Stejně jako ostatní systémy Pandora lze i Tracer rozšířit o blokovací relé či autorizační přívěsky. S jejich pomocí může Tracer plnit funkci plnohodnotné ochrany s úrovní zabezpečení srovnatelnou se základními modely Pandora alarm.

Pokud vás systém Pandora Tracer zaujal vyžádejte si nezávaznou cenovou nabídku přesně pro váš vůz.

Pandora Truck

Naší druhou říjnovou novinkou je zcela nová modelová řada Truck, která potěší všechny řidiče „velkých“ aut s palubním napětím 24V.

Model Truck přináší všechny výhody systémů Pandora určených pro osobní vozidla do světa nákladní přepravy. Vícenásobná ochrana proti krádeži, možnost monitorování více vstupů do vozidla, otřesová či nárazová čidla a mnohá další řešení jsou zárukou bezpečnosti nejen pro stroj samotný ale také pro řidiče či náklad. Zabezpečení Truck je totiž schopno aktivně chránit nejen kabinu, ale také nákladový prostor a o každém jeho narušení či pokusu o narušení informovat řidiče alarmem na přehledném dvoucestném ovladači s OLED displejem. Ovladač komunikující v rádiovém rozhraní LoRa kromě zobrazování alarmu umožňuje také kontrolu stavu vozidla, zobrazení hladiny paliva, teploty interiéru a motoru či napětí akumulátoru. Stejně jako u jiných systémů disponuje i Pandora Truck mobilní aplikací Pandora Connect, která umožňuje ovládat, kontrolovat a zobrazovat poplach či notifikace bez omezení dosahu díky připojení k 4G síti. Samozřejmostí je také ochrana před čtením či rušením signálu DO, kterou zajišťuje autorizační přívěsek komunikující v rozhraní Bluetooth 5.0.

V případě zájmu o instalaci systému Pandora Truck nás neváhejte kontaktovat nebo vyplňte nezávazný formulář.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping