Pokročilá úroveň zabezpečení a komfortu nyní ještě dostupnější

Pokud vás zaujala myšlenka nekompromisního zabezpečení bezstarostného spánku a absolutní jistoty, kterou nabízejí produkty Pandora, máme pro vás skvělou zprávu! Odteď si totiž můžete dokonalou bezpečnost spolu s prémiovými funkcemi dopřát za výrazně nižší cenu. Právě tu jsme u jednoho z našich nejžádanějších produktů – Pandora Light + snížily téměř o 20% ve všech verzích, přičemž cena nejlevnější z nich včetně montáže klesla na aktuálních 8 530 Kč.

Model Light + představuje pokročilý dvoucestný autoalarm s telemetrickými funkcemi pro ochranu vozidel nejvyššího standardu. Designové dálkové ovládání s přehledným LCD displejem vás informuje o aktuálním stavu vašeho vozidla prostřednictvím šifrované komunikace, která odolává rušičkám či čtečkám signálu. Své auto a jeho stav máte tak neustále pod kontrolou ať už parkujete kdekoli.

Bezpečnost však není jedinou výhodou, kterou Pandora přináší. Autoalarm Pandora Light + totiž umožňuje, díky doplňkovému dálkovému startu ovládat a kontrolovat komfortní funkce vašeho vozidla. Z pohodlí domova si tak můžete vůz nastartovat, vyhřát a připravit na jízdu iv nejkrutější zimě a stejně vychladit v tropických vedrech léta. Už nikdy více nemusíte řešit seškrabávání oken od námrazy, zda snášet popáleniny od koženého čalounění volantu a sedadel. Čas který ušetříte můžete věnovat rodině, práci nebo čemukoliv jinému, protože vaše auto je stále dokonale chráněny před neoprávněným použitím.

Neváhejte a posuňte ochranu a komfort používání vašeho vozidla na novou úroveň. Pro vypracování nezávazné cenové nabídky ušité na míru přímo pro vás a vaše vozidlo, si stačí vybrat verzi produktu Pandora Light +.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping