Plný počet bodů pro Pandoru

Prestižní slovenský motoristický magazín auto motor a sport udělil ve srovnání autoalarmů systému Pandora Professional plný počet bodů.

Orientovat se v široké nabídce řešení jakéhokoliv problému není v dnešní době vůbec jednoduché. Každý výrobce propaguje svá tvrzení a pro laika je velmi jednoduché ztratit přehled a podlehnout masáži intenzivního marketingu. Výjimkou není ani trh zabezpečovacích zařízení, který se hemží řešeními od nejjednodušších tajných spínačů až po seriózní, komplexní řešení jakým je například Pandora. Pomocnou ruku v spleti nabídek naštěstí podávají uznávané periodika, jejichž nezávislé hodnocení přináší cenné vodítko k nejlepším řešením. Magazín auto motor a sport se bezpochyby řadí k české špičce a právě do srovnání v tomto periodiku byla mezi jinými zařízeními vybrána i Pandora. V konkurenci nejrůznějších řešení obstál model Pandora Professional na výbornou a jako jediný získal plný počet bodů. Autor srovnání vyzvedl přítomnost GPS lokalizace, GSM vysílání, plnou podporu rozhraní CAN a také víceprvkovou ochranu pomocí technologie Bluetooth. K pozitivnímu hodnocení samozřejmě přispěly i komfortní funkce jako dálkový start, ovládání nezávislého topení či využití lokalizačních služeb pro knihu jízd.

Pokud vás zaujaly jedinečné funkce systémů Pandora a chcete svému vozu dopřát nejvyšší možnou úroveň zabezpečení neváhejte nás kontaktovat nebo požádejte o nezávaznou cenovou nabídku na řešení ušité přímo pro vaše vozidlo.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping