Pandora vs. VAM, který systém je nejlepší?

Stejně jako desítky našich zákazníků jsme si i my položili otázku: který z bezpečnostních systémů prodávaných na našem trhu nabízí stejnou úroveň ochrany jako produkty Pandora? Tato jednoduchá otázka však vůbec nemá jednoduchou odpověď. Najít totiž rovnocenného partnera pro Pandoru vůbec není snadné, avšak po dlouhém hledání a desítkách srovnání jsme ho přece našli. Jmenuje se VAM, pochází ze Slovenska a stejně jako Pandora deklaruje nula úspěšných krádeží.

VAM R1

Zabezpečení VAM R1 spojuje mechanické a elektronické zabezpečení do celku, který dělá vrásky pachatelem již více než 20 let. Unikátní systém nabízí ochranu před nejznámějšími způsoby odcizení vozidla včetně použití čteček či rušiček. Pokud bychom měli charakterizovat systém jedním slovem bylo by to určitě slovo “jednoduchý”. Jediným ovládacím prvkem systému je kazeta, kterou je třeba zasunout do otvoru umístěného v palubovce při každém startování. Kazeta představuje mechanický prvek, který po zasunutí propojí celý elektronický systém a umožní start vozidla. Každá instalace je pro zajištění maximální ochrany jedinečná, a proto vám zabere 3 – 4 hodiny. Cena zabezpečení VAM R1 podle zveřejněných informací začíná zhruba na částce 10 000 Kč.

Kazeta systému VAM R1 (zdroj: https://www.autoalarm-vamos.sk/)
Bezkontaktní identifikační přívěsek Pandora

 

 

 

 

 

Pandora

Za značkou Pandora se ukrývá 15 let neustálého vývoje a tisíce zabezpečených vozidel v celé Evropě. Ročně si Pandoru vybere více než 3000 zákazníků, přičemž dodnes nebyl zaznamenán jediný úspěšný pokus o krádež. Na rozdíl od výše zmíněného konkurenta systémy Pandora pracují ze základní myšlenkou absolutního komfortu a principu tzv. bezobslužnosti, při zachování nepřekonatelného zabezpečení. Každý autoalarm je totiž funkční pouze v případě že ho majitel aktivně využívá, a proto je komfort velmi důležitý. V současných vozidlech je bezklíčový start samozřejmostí iv základních stupních výbavy a jeho pohodlí si každý den užívají tisíce motoristů. Zranitelnost těchto systémů je již legendární, ovšem to neznamená, že se musíme vrátit 10 let zpátky v čase a opět hledat ve kapsách “klíč”, bez kterého neodejdeme. Díky spojení nejmodernějších technologií chrání Pandora vaše auto před jakýmkoli pokusem o odcizení a zároveň umožňuje bezobslužnou identifikaci pomocí komplexně šifrované komunikace. Cena nejdostupnější systému Pandora Immo včetně montáže je 5 202 Kč s DPH.

Detailní srovnání jednotlivých systémů najdete v tabulce:

Produkt VAM Pandora
VAM R1 VAM Akustik Pandora Immo Pandora Mini
Ochrana před krádeží vozidla
 

Ochrana před výměnou RJ motoru

Ochrana před výměnou spínací skrinky pred krádeží vozidla
Ochrana před použitím duplikátu klíče
Ochrana před použitím čtečky DO
Ochrana před použitím rušiček GPS / GSM / GPRS signálu
Bez dalších poplatků
Certifikát TUV SUD
Bezobslužný systém
Bluetooth mobilní aplikace
Ochrana interiéru vozu
Senzor pohybu
Senzor náklonu
Otřesový senzor
Ovládání originálním dálkovým ovládáním
Zobrazení stavu autobaterie
Zobrazení množství paliva
Zobrazení teploty motoru
Zobrazenie teploty interiéru
CENA od 10 000 Kč Dostupné pouze jako rozšíření produktu R1 5 202 Kč včetně montáže 8 490 Kč včetně montáže

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping