Pandora na výstavě Caravan Salon Düsseldorf

Představením nejnovějšího systému Camper, vytvořeného přímo pro obytné vozy, vstoupila Pandora do segmentu zabezpečení rekreačních vozidel. Právě proto náš stánek nemohl chybět na největší výstavě karavaningu a všeho co s ním souvisí, v německém Düsseldorfu.

Výstava Caravan Salon Düsseldorf, kterou každoročně navštíví více než 200 000 lidí představuje největší svátek všech milovníků svobodného cestování. Na obrovské ploše výstaviště Messe Düsseldorf čekaly návštěvníky nejen samotní výrobci, ale také lokální distributoři, půjčovny, zda zástupci kempingových asociaci.

Náš stánek, který přitahoval pozornost kolemjdoucích již od počátku desetidenní výstavy byl samozřejmě celý věnován nejžhavější novince Pandora Camper Pro. Nový systém navržený přímo pro zabezpečení karavanů obsahuje všechny špičkové technologie obsažené v ostatních systémech Pandora, doplněné o unikátní řešení šitá na míru karavanem a jejich posádce. Díky tomu již není nutné přizpůsobovat své návyky těžkopádnému alarmu určenému pro běžné vozy.

Systém Pandora Camper Pro totiž není jen “obyčejný” alarm chránící prázdné vozidlo. Jak to již u produktů Pandora bývá, i Camper mění zažité postupy pomocí inovativních funkcí jakou je například mód ochrany posádky. Pandora Camper s ním dokáže aktivně monitorovat stav všech otvorů na vozidle například v noci, a to i tehdy když jsou okna či dveře pootevřené. Už nikdy se tak nebudete muset potit v karavanu kvůli ohrožení své bezpečnosti. Mezi další skvělé vlastnosti patří možnost dálkově startovat, ovládat vytápění či ohřev vody, nebo přehledné zobrazení aktuálního stavu jednotlivých systémů.
V našem stánku si mohli návštěvníci prohlédnout a vyzkoušet novou verzi aplikace Pandora Camper Online s živou 3D vizualizací karavanu. Aplikace, která je součástí každé instalace je výsledkem intenzivního vývoje inženýrů v Pandoře a nabízí funkce, které nenajdete nikde jinde, bezkonkurenční spolehlivost a jednoduché rozhraní. To vše je zároveň maximálně přizpůsobeno použití v obytném vozidle s přihlédnutím na všechny scénáře běžného života karavanistu.

Druhým představovaným produktem prezentovaným v našem stánku byly zcela nové smart hodinky Pandora Watch. Už od prvního “neoficiálního” představení je o spojení nositelné elektroniky a zabezpečení obrovský zájem a jinak tomu nebylo ani v našem stánku. Produkt, který můžeme bez váhání označit za nejpohodlnější dálkové ovládání autoalarmu je připraven do sériové výroby a spuštění prodeje začne již brzy.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping