Pandora na výstavě Caravan Salon Düsseldorf

Pandemická přestávka se protáhla až na úvod podzimu, díky čemuž jsme se mohli za přísných opatření opět stát součástí největšího svátku karavaningu v německém Düsseldorfu.

Stejně jako v letech před pandemií jsme si nenechali ujít největší, nejkrásnější a nejlepší výstavu věnovanou karavaningu a všemu co s ním souvisí. Omezení na letištích, v letoviscích a hotelech na celém světě masivní podpořily již předtím divoce rostoucí segment obytných vozidel. Obrovský zájem veřejnosti se tak odrazil i na návštěvnosti výstavy, která i přes omezení dosáhla na číslo 185 000 návštěvníků.

Náš stánek, který přitahoval pozornost kolemjdoucích již od počátku desetidenní výstavy byl samozřejmě celý věnován systémům Pandora Camper Pro a Camper Mini. Naše unikátní řešení vyvinuté od začátku pro dokonalé zabezpečení karavanů a obytných přívěsů si svými pokročilými funkcemi získaly mnoho pozornosti a naši kolegové se v náporu otázek a poptávek museli skutečně obracet.

Systémy Pandora Camper Pro a Camper Mini totiž nejsou jen “obyčejnými” alarmy, které chrání prázdné vozidlo. Jak to již u produktů Pandora bývá, i Camper mění zažité postupy pomocí inovativních funkcí jakou je například mód ochrany posádky. Pandora Camper s ním dokáže aktivně monitorovat stav všech otvorů na vozidle například v noci, a to i tehdy když jsou okna či dveře pootevřené. Už nikdy se tak nebudete muset potit v karavanu kvůli ohrožení své bezpečnosti. Mezi další skvělé vlastnosti patří možnost dálkově startovat, ovládat vytápění či ohřev vody, nebo přehledně zobrazit aktuální stav jednotlivých systémů.

V našem stánku si mohli návštěvníci prohlédnout a vyzkoušet všechny funkce aplikace Pandora Camper Online s živou 3D vizualizací karavanu. Aplikace, která je součástí každé instalace, je výsledkem intenzivního vývoje inženýrů v Pandoře a nabízí funkce, které nenajdete nikde jinde, bezkonkurenční spolehlivost a jednoduché rozhraní. To vše je zároveň maximálně přizpůsobeno použití v obytném vozidle s přihlédnutím na všechny scénáře běžného života karavanisty.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping