Pandora CAMPER PRO: Vlajková loď v zabezpečení karavanů

Karavany jsou stále oblíbenější formou cestování za zážitky a odpočinkem. Nabízejí svobodu, flexibilitu a téměř neomezené možnosti. S rostoucí popularitou karavanů však narůstá i počet krádeží těchto vozů a stávají se atraktivním cílem pro zloděje.

Proto je jistě vhodné zvážit zabezpečení karavanu před nežádoucími návštěvníky. Na trhu existuje řada bezpečnostních zámků či systémů. Jedním z řešení je Pandora Alarm – jednička v zabezpečení vozidel a nabízí komplexní systém ochrany pro osobní automobily, motocykly či karavany. Rádi bychom Vám představili naši vlajkovou loď určenou pro nejpokročilejší zabezpečení karavanů a mobilních domů.

Jaké výhody nabízí nejpokročilejší zabezpečení karavanů?

Pandora CAMPER PRO je prémiový bezpečnostní systém vyvinutý pro plnohodnotné karavany a obytné automobily. Díky připojení k datové sběrnici vozidla a až pěti bezdrátovým senzorům poskytuje dokonalou bezpečnost nejen pro řidiče, ale také pro samotný obytný prostor se všemi jeho otvory. Systém disponuje speciálním režimem ochrany před vniknutím neoprávněnou osobou („STAY HOME“) a to během pobytu posádky v interiéru vozidla.

V tomto režimu systém nereaguje na poplachy vyvolané pohybem osob v uzavřeném karavanu, ale případné otevření dveří, oken či jiného sledovaného otvoru okamžitě vyvolává akustický poplach. Sofistikovaný algoritmus bezdrátových magnetických snímačů umožňuje úplnou ochranu i v případě ventilace, kterou v současnosti neumožňuje žádný z konkurenčních systémů.

Díky 4G rozhraní a keramické anténě nabízí dálkové ovládání s OLED displejem naprostou kontrolu nad vozidlem, a to i v oblastech se slabým pokrytím GSM sítí. Samozřejmostí je také možnost ovládání nezávislého topení nebo funkce dálkového startu , která zajišťuje tepelnou pohodu a připravenost agregátu k provozu za každého počasí. Vestavěná záložní baterie zajišťuje úplnou funkčnost i při odpojení baterií vozidla a o ztrátě napájení vás okamžitě informuje.

Shrnutí klíčových výhod:

 • Bezplatná online aplikace pro kompletní zobrazení stavu vozidla
 • GPS lokalizace s knihou jízd
 • Ochrana dveří, oken zavazadlového prostoru
 • Senzor otřesů, sklonu a pohybu vozidla
 • Infračervený vnitřní snímač pohybu (volitelné příslušenství)
 • Hlasový hovor a SMS v případě narušení – PUSH upozornění
 • Režim STAY HOME pro ochranu během pobytu posádky ve vozidle
 • Obousměrný rádiový ovladač s technologií LoRa pro komunikaci mimo dosah pokrytí GSM sítě
 • Povolení řidiče

Nechte se přesvědčit, proč Pandora CAMPER PRO potřebujete. Podívejte se na naše nové video, kde jsme spolupracovali s naším partnerem Karavany Košice – pronájem a prodej karavanů.

V případě, že Vás zabezpečení Pandora Alarm zaujalo, vyplňte nezávazný formulář a naši kolegové Vás budou brzy kontaktovat. Více informací naleznete https://pandora-alarm.cz.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • Attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping