Pandora Band: Vozidlo doslova na dosah ruky

Neustále inovujeme a proto jsme rádi, že Vám můžeme představit novinku v podobě náramku Pandora Band. Trendový doplněk, který spojí nejmodernější systémy zabezpečení s funkčností a maximálním pohodlím.

 

Součástí každého systému Pandora je pokročilý bezkontaktní imobilizér ve formě přívěsku, který slouží ke komunikaci mezi Vámi a Vaším autem. I když se pohodlně vejde na klíče či do peněženky, může se stát, že ho ve spěchu kdesi vyložíme a zapomeneme.

S Pandora Band vám proto vyjdeme co nejvíce vstříc s cílem nejvyššího komfortu. Inteligentní novinka kompatibilní se systémy využívajícími technologii Bluetooth 5,0, tedy Smart Pro a Elite poslouží jako praktická a šikovná náhrada autorizačního přívěsku.

Odbřemení vás od neustálého hledání a vybírání přívěsku či dokonce telefonu. Pomocí náramku můžete sledovat i stav zabezpečení vozidla, zapnout a vypnout funkci střežení nebo dostávat důležité oznámení. Samozřejmostí je přehledný OLED displej se skvělou čitelností za jakýchkoliv světelných podmínek.

Jak se na správný smart náramek patří, Pandora Band také obsahuje zabudovaný akcelerometr a krokoměr, díky čemuž bude Vaše každodenní pohybová aktivita neustále monitorována a zaznamenána pro vaše osobní účely.

Nabití náramku Vám nebude trvat déle než 20 minut a při standardní provozu bude zařízení sloužit bez nutnosti dalšího nabíjení více než 2 týdny. Třešničkou na dortu je kompatibilita s řemínky nejpoužívanějšího náramku na světě – Xiaomi Mi-Band 2/3, díky které si budete moci náramek dokonale sladit například s barvou vašeho vozidla.

Neváhejte nás kontaktovat a rádi vám poskytneme i další důvody, proč je Pandora Band tím nejlepším doplňkem v oblasti automobilového zabezpečení.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping