NOVINKA: Bezdrátové příslušenství pro systémy Pandora

V dnešní době, kdy bezpečnost a monitorování majetku hrají stále důležitější roli, je ideálním řešením spolehlivé zabezpečení. Co byste řekli tomu, kdybyste mohli mít okamžitý přehled o tom, co se děje s vaším nákladovým prostorem? S příchodem nového bezdrátového infračerveného detektoru pohybu Pandora PIR-100BT a magnetického snímače DMS-101 BT Bluetooth to již není jen otázkou představivosti. Jedná se o praktická řešení, která poskytují bezpečnost a klid majitelům dodávek, karavanů a obytných vozů. Odhalíme vám tajemství těchto přídavných senzorů a jejich možné využití v každodenním životě.

Vlastníte dodávku, karavan nebo obytný vůz? Pandora PIR-100BT je určena právě pro vás.

Pandora PIR-100BT je bezdrátový infračervený detektor pohybu pro systémy Pandora. Je určen k dálkové detekci neoprávněného vniknutí do chráněného prostoru. Využívá infračervenou technologii k identifikaci tepelných signálů generovaných pohybujícími se objekty.

Úhel detekce pohybu (až 120°) a operační vzdálenost (6 metrů) zajišťují dostatečné monitorování prostoru. Provozní rozsah je od -10 °C do +40 °C. Zařízení je kompatibilní se zabezpečovacími systémy Pandora s rozhraním BT 5.0 a verzí softwaru v4.24 a vyšší.

Vnější ochrana zóny na vozidle

Nový bezdrátový senzor DMS (DMS-101BT) určený pro systémy Pandora slouží k identifikaci narušení chráněné zóny, která se nachází ve větší vzdálenosti od řídicí jednotky. V dosahu Bluetooth tak může detekovat otevření dveří, okna, kufru, střešního boxu nebo manipulaci s nosičem kol, a to jak pomocí magnetického kontaktu, tak i samotného otřesu. Nový ergonomický tvar zajišťuje snadnější manipulaci a umožňuje pohodlné a efektivní používání.

Životnost baterie je až 18 měsíců a provozní rozsah je od -25 °C do +60 °C. Zařízení je kompatibilní se všemi systémy Pandora vybavenými BT 5.0 a FW verze 4.26 a vyšší. Dokáže také zabránit krádeži světlometů, která se stala jakýmsi “trendem”. Zloději si vybírají dražší vozidla, kterým rozříznou blatníky a světla z vozu “vykuchají”.


Zdroj: reddit

S příchodem nových technologických řešení, jako jsou Pandora PIR-100BT a DMS-101 BT, se otevírají nové možnosti monitorování a ochrany majetku. Bezdrátové infračervené detektory pohybu a magnetické senzory Bluetooth jsou spolehlivými nástroji pro zabezpečení dodávek, karavanů a mobilních domů. Díky svým výhodám, jako je okamžitý přehled o situaci a snadná manipulace, jsou tato zařízení ideálním partnerem pro každodenní použití. Buďte o krok napřed a chraňte svůj majetek pomocí nejnovějších technologických inovací, které slibují nejen bezpečnost, ale také klid na duši. Pokud vás tyto inovace oslovily a rádi byste se dozvěděli více, neváhejte nás kontaktovat.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping