Nová Pandora Mini – malá rozměrem, velká technologií

Pokrok a inovace jsou hlavním krédem značky Pandora Alarm, protože pachatel nikdy nespí. Neustálé zlepšování funkcí a doplňování dalších součástí do mozaiky zabezpečení je jedinou cestou k dokonalé ochraně, která je naším cílem. Právě proto jsme se tento podzim rozhodli zdokonalit jeden z našich nejprodávanějších systémů – Pandora Mini.

 

Pandora Mini si svojí jednoduchostí použití a komplexností ochrany získala již tisíce spokojených zákazníků. Jednoduchý přívěsek na klíčích je pro většinu majitelů dokonalým řešením zabezpečení, o kterém vůbec nemusí přemýšlet. Právě “bezobslužnost” systému je podle našich zákazníků jeho největší předností, protože na rozdíl od konkurence, nemusíte k zajištění ani pomyslet. Systém Pandora Mini totiž detekuje přiblížení autorizačního přívěsku automaticky a vy můžete na zamykání, odemykání či aktivaci zabezpečení klidně zapomenout.

Nové Mini však přináší ještě mnohem více. Díky připojení Bluetooth 5,0 je nová jednotka schopna komunikovat s mobilní aplikací Pandora BT na mnohem větší vzdálenost, díky čemuž je použití systému ještě komfortnější a jednodušší. Zároveň se však vývojářům značky Pandora podařilo snížit celkovou spotřebu z 11mA na 8mA.

Nové Mini je také díky propracované základní jednotce schopné propojit až 4 kusy bezdrátových snímačů Pandora, které detekují otřes, změnu náklonu či otevření chráněné zóny. S jejich pomocí dokážete účinně sledovat jakékoliv okno, dveře či jinou součást vozidla bez nutnosti instalace jakýchkoliv kabelů. Bezdrátové snímače je navíc prakticky nemožné najít technikou “po kabelu”. Možnosti rozšíření samozřejmě nekončí při jednom snímači. Systém Mini může být totiž rozšířen o celou paletu doplňkových systémů, které mohou blokovat doplňkové funkce, zaznamenávat polohu vozidla nebo informovat o stavu systému na přehledném dvoucestném snímači.

Více o systému Pandora Mini včetně cen a jednotlivých funkcí naleznete zde.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping