Nová aplikace Pandora Connect

Prémiové zajištění Pandora patří k nejmodernějším a nejbezpečnějším systémům ochrany vozidel na současném trhu. Za svou celosvětovou popularitu vděčí Pandora hlavně jedinečné kombinaci nepřekonatelného zabezpečení a komfortních funkcí. Ovládání tohoto komplexního systému navíc nosíte neustále v kapse aniž byste na to museli myslet. Právě možnost ovládání a autentifikace smartphonem, patří k nejoblíbenějším vlastnostem systémů Pandora. I kvůli tomu si aplikace Pandora prošla četnými změnami, které vrcholí právě teď představením úplně nové aplikace Pandora Connect.


Novou aplikaci, kterou najdete v obchodech obou platforem, poznáte na první pohled nejen díky novému názvu. Nový a výrazně jiný, je totiž celý zevnějšek aplikace. Při návrhu a rozmístění ovládacích prvků jsme vycházeli z ergonomie používání nových a větších smartphonů, jakož i z podnětů od našich zákazníků, kteří jsou pro nás největším zdrojem inspirace. Aplikace Pandora Connect byla v neposlední řadě přizpůsobena také stále se rozšiřujícímu počtu nových funkcí a jejich logickému uspořádání.

V novém zobrazení nahradil původní 2D vozidlo 3D model zobrazen z bočního a horního pohledu pro lepší viditelnost jednotlivých detailů. Druh vozidla lze přizpůsobit v rámci kategorie (např. SUV, sedan atd.). Zobrazení vozidla je vykreslené do nejmenších detailů a reálný stav zobrazuje také pomocí ikon, které mohou indikovat například otevřené okno.

Přednosti aplikace byly přesunuty ze spodní části obrazovky do středu, pro lepší možnost ovládání jedním prstem i na velkých zařízeních. Ze stejného důvodu byly četné doplňkové funkce skryté a pro jejich zobrazení stačí kliknout na hlavní středový panel.


Ve spodní části obrazovky si našla nové místo mapa s polohou vozidla, která může být jednoduše zaměněna za přehled posledních zaznamenaných událostí. Nové místo dostalo také zobrazení jednotlivých parametrů vozidla, jak hladina paliva či teplota motoru. Jejich pořadí a zobrazení také můžete jednoduše přizpůsobit svým potřebám.

Grafika vozidla v aplikaci zobrazí po upozornění na poplach přesnou lokalitu, která poplach spustila změnou jejího zbarvení. Po příchodu k vozidlu tak víte okamžitě kde hledat poškození, případně z které strany byl úder či pokus o krádež iniciován.

Aplikaci Pandora Connect mohou používat všichni majitelé systémů Pandora Light Pro, Smart, Smart Pro, Elite či Professional. Pro pomoc s výměnou aplikace a jejím nastavením se můžete obrátit na své montážní středisko nebo na naši linku technické podpory.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping