Konec pekelně horkého a ledově mrazivého cestování

Kdo by neměl rád léto, nejkrásnější období roku nesoucí se ve znamení prázdnin, dovolených, pohody u vody a v posledních letech i tropických veder. To vše zní lákavě, až na to, že většina z nás nemůže strávit dva měsíce odpočinkem i kdybychom to mnozí chtěli. Práce a cestování za ní je nezbytnou rutinou, která se však v teplých měsících často mění na boj o vlastní život s pekelně horkým interiérem automobilu. Na rozdíl od nezávislého topení si nemůžeme auto na dálku vychladit a tak nám nezbývá než trpět, nebo ne?

Právě zde přichází na scénu autoalarm Pandora, který díky funkci dálkového startu bez problémů vychladí vaše vozidlo ještě předtím než do něj vstoupíte. S Pandorou můžete ovládat vaše vozidlo i bez vizuálního kontaktu – tedy skutečně na dálku a upravit teplotu interiéru doslova zpoza stolu vaší kanceláře. O pár minut později nastupujete do osvěživě vychlazeného vozidla bez popálenin od volantu či kožených sedadel. Funkce dálkového ovládání autoalarmu Pandora oceníte v mrazivých zimních měsících, v nichž každý aktivní řidič touží po nezávislém vytápění. S Pandorou ho však potřebovat nebudete. Stejně jako chlazení v létě totiž umožňuje dálkové vytápění v zimě a vaše teplotní pohoda je opět nekompromisně dokonalá. Vaše auto vás ráno může čekat s vyhřátý interiérem a motorem připraveným okamžitě vyrazit. Celý proces si navíc můžete automaticky nastavit a užít si ranní kávičku o pár minut déle, protože ušetříte cenné minuty pracného seškrabávání zmrzlých oken.

Dálkový start se odehrává pod nepřekonatelnou ochranou značky Pandora, která neustále monitoruje vaše vozidlo bez ohledu na jeho aktuální stav. I s běžícím motorem zůstává vozidlo chráněny před neoprávněným použitím a jediný člověk, který s ním může odejít jste vy. Třešničkou na dortu je příznivá cena systému Pandora, která nepředstavuje ani polovinu ceny nezávislého vytápění s jedinou funkcí. Neváhejte a přesvědčte se sami na následujícím odkazu.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping