I klidný spánek se dá koupit

Znáte ten pocit, když večer usínáte a přemýšlíte, zda je vaše auto v bezpečí a ráno ho najdete na stejném místě, kde jste ho zaparkovali? Se systémem Pandora podobné starosti opadají.

Zloději aut jsou každým rokem více sofistikovaní. Jak zloděje už nevidíme jen klasického pana zahaleného v černé kukle s páčidlem v ruce. Moderní zloději se dokážou dostat do auta pomocí různých elektronických zařízení, určených pouze na jedno: co nejrychleji a nepozorovaně odcizit vaše vozidlo. Na ukradení vozidla jim stačí už 4 sekundy. Nezastaví je ani pokud je auto zaparkované na frekventovaném místě. Výjimkou při krádežích nejsou ani stará auta – ukradení vozidla a následné rozebrání na autodíly je již běžná praxe.

Podle policejních statistik patří mezi nejčastěji kradené značky Škoda, Volkswagen a Audi. Právě první jmenovaná, Škoda, patří mezi nejprodávanější vozy na trhu, což přirozeně vzbuzuje zájem kriminálníků. A tento zájem se nevyhnul ani ostatním značkám německého koncernu VW. Právě vysoká popularita koncernových vozidel na Slovensku vytváří obrovský poptávka po náhradních dílech. Stále větší popularitě se začaly těšit i auta japonských značek Toyota a Mazda. Problémem s krádežemi se nevyhnuly ani nákladní vozidla Fiat Ducato a Peugeot Boxer, které jsou zastoupeny v první desítce kradených vozidel. U těchto vozidel můžeme tvrdit, že nejsou odcudzované jen kvůli náhradním dílům, ale i kvůli jejich obsahu. Dalším faktorem, který zlodějů láká ukrást vaše vozidlo je i jeho barva. Zlodějů lákají barvy vozidel, které vidíme na cestách nejčastěji: černá, bílá, modrá a šedá. Tyto barvy jsou nejvyhledávanější hlavně kvůli poptávce karosářských dílů. Stříkání nového karosářského dílce je mnohem dražší, než ho koupit z druhé ruky v originální barvě od prodejce použitých náhradních dílů. Další novinkou je krádež baterii z nových hybridních a elektrických aut. Proti nim se klasickým zabezpečovacím systémem bránit nedá.

Bezpečnostní systém Pandora dokáže eliminovat i ukradení dílů přímo z vozidla, díky dvojcestnému snímači náklonu a otřesu a tím dokáže zajistit váš klidný spánek. Další klíčové vlastnosti jsou nepřekonatelné algoritmické zabezpečení, ochrana proti čtečkám kódu, zabezpečení proti únosu auta a GPS historie polohy vozidla. A to vše s intuitivním uživatelským prostředím, které z používání zabezpečovacího systému udělá banalitu. S touto kombinací odehnat každého potenciálního zloděje a to vše již od 6300 Kč.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping