Doplňky Pandora – ovládejte svůj systém komfortněji

Pokud jste někdy toužili komunikovat se svým autem pomocí hodinek podobně jako hlavní postava slavného amerického seriálu, právě přišla vaše chvíle. Ke kompletní řadě bezpečnostních systémů Pandora přibyla totiž zcela nová kategorie doplňků, které vám umožní ovládat, prohlížet či autorizovat váš systém Pandora komfortněji než kdykoli předtím.

Žijeme v době, ve které si můžete četovat s vaší pračkou o dostatku pracího prostředku či přikázat kávovaru aby vám připravil přesně tu vaši, ještě předtím než vstanete z postele. Současně však mnozí z vás spoléhají při ovládání svého vozidla či jeho zabezpečení na dálkové ovladače, autorizační kazety či archaické klíče. Dobře fungující zabezpečení však nemusí mít středověký design a úroveň komfortu, čehož důkazem jsou systémy Pandora alarm.

Dokonalé zabezpečení musí být totiž nejen nepřekonatelné, ale také jednoduché a komfortní pro použití. Ani nejlepší alarm vám totiž nepomůže, když bude vypnutý, neboť vám svým ovládáním ztrpčuje život.

Právě proto je zabezpečení Pandora navrhováno s myšlenkou maximálního komfortu, kterou ztělesňuje mobilní aplikace a bezobslužné autorizační přívěsky. Neznamená to však, že co je dobré, nemůže být ještě lepší. Právě proto Pandora přináší inovaci v podobě jedinečných doplňků, které změní způsob, jakým jste svůj systém Pandora ovládali dosud. Nové Pandora Watch2 a náramek Pandora Band představují mimořádně praktickou náhradu autorizačních přívěsků, která si však zachovává stejně špičkovou úroveň bezpečnosti jako jakýkoli jiný prvek systémů Pandora. Připojení Bluetooth 5,0 se 128 bitovým šifrováním je zárukou nepřekonatelné ochrany před čtečkami či rušičkami, které patří k nejčastěji využívanému nářadí pachatelů. Pandora Watch2 navíc nabízí i sledování aktivit, zobrazování upozornění z vašeho chytrého telefonu či možnost ovládání dálkového startu. To vše v kompaktním titanovém těle s displejem s vynikající čitelností a vyjímečně dlouhou výdrží baterie.

Smarthodinky Pandora Watch2 a Pandora Band přitom nejsou jen výrobkem třetí strany, stejně jako jakýkoli jiný výrobek Pandora pocházejí od prvního obvodu až po balení z naší interní výrobní linky, která zaručuje 100% ochranu před zneužitím či odcizením.

Rozlučte se s autorizačním přívěskem, zapomeňte na dálkové ovládání a přeneste svůj systém Pandora do komfortnější budoucnosti ještě dnes díky originálním doplňkem Pandora.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping