Další vlna inovací v systémech Pandora

Zabezpečení Pandora patří k nejmodernějším a nejbezpečnějším prémiovým systémem ochrany vozidel na současném trhu. Svou popularitu si Pandora právem vysloužila výjimečnou kombinací pokročilých funkcí komfortu a nepřekonatelného zabezpečení, navíc v balení s přijatelnou cenovkou. Požadavky na zajištění automobilů však neustále rostou, a proto vývojáři v Pandoře přicházejí s pravidelnými inovacemi, které posouvají limity systémů Pandora stále dál.

V nejnovější vlně inovací se inženýři zaměřili na nejoblíbenější prémiový systém Pandora Smart Pro nabízející všechny bezpečnostní a komfortní funkce v komplexním balíčku. Nový systém Smart Pro se může oproti svému předchůdci pochlubit duálním akcelerometrem, který dokáže odhalit i ten nejjemnější pohyb. Vozidlo je tak lépe chráněny, například před krádeží kol, či snahou o odtažení. Mezi další vylepšení patří také podpora dálkového startu bez nutnosti ponechání klíčů ve vozidle pro vybraná vozidla prémiových značek Mercedes a BMW. Vozidlo je díky nim možné nastartovat na dálku při zachování maximální ochrany před neoprávněným použitím. Systémy Pandora jsou navíc plně kompatibilní s automatickými i manuálními převodovkami, díky čemuž si může dokonalý komfort užívat opravdu každý.

Poslední novinkou, na kterou se podíváme je zcela nové dálkové ovládání D-030. Stylový ovladač, představuje spolu s vybranými produkty Pandora, exkluzivní spojení komfortu a jednoduchosti použití v minimalistickém balení. Jen 75mm dlouhé a elegantně úzké tělo ovladače komunikuje se systémem prostřednictvím rozhraní Bluetooth 4,2, a proto výborně sekunduje všem autoalarmem Pandora ovládaným prostřednictvím aplikace. Dosah ovládání se pohybuje v rozmezí 15 metrů, z nichž můžete komfortně ovládat všechny funkce pomocí dvojice tlačítek a přehledného OLED displeje. Ovládání je poháněno vestavěnou Li-Po baterií s výdrží až 3 měsíce, kterou je možné pohodlně nabít prostřednictvím micro USB konektoru. Kromě standardní funkce dálkového ovládání může D-030 plnit také roli autorizačního přívěsku a výrazně tak zmenšit množství “klíčů” potřebných pro ovládání vozu.

Více informací o novinkách a také o celém produktové řadě Pandora vám ochotně poskytneme na telefonních číslech technické podpory, které najdete v sekci kontakty.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping