Automechanika Frankfurt – Pandora opět úspěšná v mezinárodní konkurenci

Pobyt na grandiózní výstavě Automechanika Frankfurt utekl jako voda a náš tým opět naplno pracuje na vytváření bezpečnější a komfortnější automobilové budoucnosti. Čtyři dny komunikace se zákazníky a odbornou veřejností z celého světa nám však dali neskutečně mnoho a my se s vámi o naše pocity s radostí podělíme.

Poprvé byla značka Pandora představena na tomto veletrhu v roce 2016, kdy byl náš stánek svým jednoduchým zevnějškem a zajímavým obsahem jedním z největších překvapení. Tento rok jsme už nic nenechali náhodě a spolu s mezinárodním týmem jsme připravili Pandoře prezentaci jakou si zaslouží. Naše vysvietené místo zdobené sněhově bílým Audi R8 se stalo na necelý týden pracovním prostředím pro Pandora odborníků ze Slovenska, Ruska, Německa, Velké Británie, Řecka a Itálie. Všichni tito lidé spolu navrhli, vyrobili a nainstalovali stovky zabezpečovacích systémů Pandora, které chrání tisíce vozidel nejen na evropských silnicích. Díky svým bohatým zkušenostem tak dokázali zodpovědět jakoukoliv otázku laiky i odborné veřejnosti, která tvoří velký podíl návštěvníků největší výstavy autodoplňků na světě. Právě přímá komunikace se zákazníky je hlavním důvodem naší účasti na veletrzích a výstavách, které představují v dnešním offline světě jednu z posledních možností fyzicky si “osahat” produkt a jeho vlastnosti. Kromě stovek rozdaných letáků, tisíců zodpovězených otázek a nespočtu ukázek toho co Pandora dokáže, jsme si také vyměnili postřehy z různých koutů světa a diskutovali o budoucnosti produktů zabezpečení vozidel. Je skvělé setkat se se stejně zapálenými lidmi, pro které je zajištění nejen prací ale i koníčkem.

Výstava Automechanika Frankfurt je za námi a kromě příjemných vzpomínek si odnášíme pocit absolutní spokojenosti s přípravou a vynikající prací všech členů naší výpravy. Nyní náš čeká opět mnoho práce při návrhu, inovování a testování nepřekonatelných produktů, která je právě díky akcím jako tato, taková skvělá.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping