Zabezpečení Pandora na prestižní výstavě Automechanika Frankfurt

I když žijeme v online světě, ve kterém je možné nalézt, prohlédnout a koupit cokoli, aniž jsme opustili komfort svého křesla, některé věci si prostě musíme osahat živě. Právě proto bude Pandora součástí jedinečné výstavy Automechanika Frankfurt, která v tomto roce slaví jubilejní 25. ročník.

Prestižní výstava Automechanika je světovou jedničkou v oblasti automobilových technologií a služeb. Frankfurtské výstaviště každoročně obsadí stovky společností prezentujících nejnovější technologické novinky automobilového průmyslu. V tomto roce na výstavní ploše nebude chybět ani Pandora, která kromě známých produktů a technologií představí také jednu čerstvou novinku. Tou je jedinečné zabezpečení určené pro ochranu obytných aut a karavanů s pokročilými funkcemi ochrany a monitorování interiéru a exteriéru vozidla. Kromě toho se návštěvníci stánku č. C40 ve výstavní hale 2.0 mohou těšit na předvedení zabezpečení Pandora Professional instalovaného ve vozidle Audi R8 a mnoho dalšího.

25. ročník výstavy Automechanika Frankfurt se koná v termínu 11.9. – 15.9. 2018. Více informací o představených novinkách a stánku Pandora přineseme brzy.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping