Pandora IMMO

Imobilizér s bluetooth mobilní aplikací

Pandora IMMO

Imobilizér Pandora Immo je špičkový zabezpečovací systém, který umožňuje předcházet odcizení nebo únosu vozidla. Může být použit v moderních vozidlech bez potřeby výrazného zásahu do originální elektroniky vozidla.

Cena:
8 300 Kč s DPH
pro všechny typy vozidel

Popis produktu

Nechte se přesvědčit, proč Pandora IMMO potřebujete

Pandora IMMO

Pandora Immo představuje špičkový zabezpečovací systém, který umožňuje předcházet pokusům o odcizení či únos vozidla. Tento pokročilý imobilizér nabízí dokonale komfortní řešení zabezpečení díky bezkontaktnímu autorizačnímu přívěsku. Ten může být umístěn mimo samotné klíče od vozidla, například v peněžence čímž zabrání krádeži iv případě použití originálního klíče. Aktivace či deaktivace systému může probíhat v plně automatickém režimu, díky čemuž je Immo naprosto bezobslužným řešením bezpečnosti vašeho auta.

Systém Immo komunikuje prostřednictvím šifrovaného protokolu AES 128, který zamezuje čtení, prodloužení či jinému zneužití autorizačních kódů. Kromě samotné imobilizace je Immo vybaveno také 3D akcelerometrem, který zablokuje motor iv případě neautorizovaného pohybu vozidla, například při pokusu o odtažení či odcizení komponentů.

Co všechno Pandora IMMO dokáže?

OCHRANA

ochrana při krádeži vozidla
ochrana před použitím rušičky
ochrana při výměně RJ motoru
ochrana před výměnou spínací skříňky
ochrana před použitím duplikátu klíče
ochrana před použitím čtečky DO

OVLÁDÁNÍ

autorizační přívěsek
bluetooth mobilní aplikace

KOMFORT

zobrazení stavu akumulátoru

Jedinečné řešení

Díky integrované technologii bypassu imobilizéru je ve vybraných vozidlech možné nastartovat na dálku bez přítomnosti druhého klíče, který už nikdy nebudete muset nechávat ve vozidle.

Aplikace pro smartphony

Zabezpečení vozidla na jediný dotek prstu není s aplikacemi Pandora pro systémy Android a iOS žádný problém. Užívejte si skutečné smart funkce vašeho vozidla s moderní aplikací s intuitivním ovládáním v reálném čase.

Záruka kvality

Systémy Pandora jsou kompletně vyvíjeny, vyráběny a testovány týmem špičkových inženýrů v jediném výrobním závodě a před doručením jsou podrobeny několikanásobné kontrole, díky čemuž je dosahována ta nejvyšší úroveň kvality.

Pokročilá úroveň ochrany

Zabezpečení Pandora ovládáte jednoduše pomocí minimalistického designového přívěsku a také pomocí Bluetooth aplikace PANDORA BT. Díky tomu máte dálkové ovládání s pokročilými funkcemi vašeho vozidla doslova po ruce. Aplikace “PANDORA BT” je k dispozici zdarma v online obchodech Google Play a App Store.

Vše v jednom

Pandora je kompaktním řešením pro zabezpečení vozidla a k správné funkčnosti nepotřebuje žádné doplňkové moduly.

Minimální spotřeba

Použitá technologie Bluetooth 4.2 umožňuje dosahovat plnou funkčnost zařízení s minimální zátěží elektrické soustavy vozidla.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping