Pandora EUROPE CONFERENCE 2024

Ve dnech 4. – 5. června 2024 se v Dubnici nad Váhom konala významná událost – Pandora EUROPE CONFERENCE 2024. Tato konference byla uspořádána u příležitosti 20. výročí založení značky Pandora a zároveň oslavila otevření nového logistického centra TSS GROUP. Konference se zúčastnili distributoři a dealeři z více než 15-ti zemí, čímž akce získala mezinárodní rozměr. Jedním z hlavních bodů programu bylo oficiální představení nové funkce systémů Pandora, která nese název Pandora CLIMATRONIC CONTROL.

Program konference

V rámci konference byly zahrnuty různé aktivity, včetně prezentací a panelových diskusí. Účastníci měli možnost dozvědět se o novinkách a inovacích, které Pandora plánuje uvést na trh. Diskuse se zaměřovaly nejen na technologické inovace, ale také na trendy a výzvy v oblasti car security byznysu. Jedním z nejzajímavějších bodů programu byl Pandora Workshop – praktické ukázky jednotlivých funkcí systémů Pandora na vozidlech a motorce. Účastníci měli možnost vidět, jak tyto systémy fungují v reálném prostředí a jaké výhody přinášejí koncovým uživatelům. Tento praktický přístup umožnil lépe porozumět technologiím a jejich aplikacím, které Pandora nabízí. Součástí programu byl i teambuilding, sportovní a kulturní aktivity, či udělování ocenění (Pandora Awards).

Otevření logistického centra TSS GROUP

Dalším významným momentem konference bylo otevření nového logistického centra TSS GROUP. Toto moderní logistické centrum je klíčové pro efektivní distribuci produktů Pandora po celé Evropě. Jeho otevření je důkazem neustálého růstu a rozvoje značky Pandora, která se za posledních 22 let stala jedním z lídrů v oblasti car security technologií.

Pandora CLIMATRONIC CONTROL

Představená funkce systémů Pandora přináší možnost komfortního nastavení teploty ve vozidle (ovládání vyhřívání, chlazení sedadel či funkce MAX A/C během letních měsíců), čímž se výrazně zvyšuje komfort a pohodlí uživatelů. Pandora CLIMATRONIC CONTROL byl představen prostřednictvím detailní prezentace, která ukázala všechny jeho výhody a možnosti využití.

Pandora EUROPE CONFERENCE 2024 byla úspěšnou a inspirativní akcí, která spojila odborníky a nadšence značky Pandora z různých zemí. Kromě oslav 20. výročí značky a otevření nového logistického centra TSS GROUP přinesla konference řadu nových informací, diskusí a praktických ukázek, které posílily pozici Pandory jako inovátora v oblasti car security systémů. Účastníci tak odcházeli se spoustou nových poznatků a nadšení z budoucnosti, kterou Pandora připravuje.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping