Pandora CAMPER

GSM alarm pro malé obytné vozy pro karavany s online mobilní aplikací

Pandora CAMPER

Pandora CAMPER je zabezpečovací systém vyvinutý pro ochranu kompaktních obytných vozů jako VWT6 Caravelle či Peugeot Traveller. Díky připojení k datové sběrnici vozidla a dvojici bezdrátových snímačů poskytuje spolehlivé zabezpečení celého interiéru vozidla včetně „obytné části“. K dispozici je také speciální režim ochrany před vniknutím neoprávněné osoby („STAY HOME“) a to během pobytu posádky v interiéru vozidla.

Cena:
na vyžiadanie
pro všechny typy karavanů

Popis produktu

Nechte se přesvědčit, proč Pandora CAMPER potřebujete

Pandora CAMPER

Pandora CAMPER je zabezpečovací systém vyvinutý pro ochranu kompaktních obytných vozů jako VWT6 Caravelle či Peugeot Traveller. Díky připojení k datové sběrnici vozidla a dvojici bezdrátových snímačů poskytuje spolehlivé zabezpečení celého interiéru vozidla včetně „obytné části“. K dispozici je také speciální režim ochrany před vniknutím neoprávněné osoby („STAY HOME“) a to během pobytu posádky v interiéru vozidla. Sofistikovaný algoritmus bezdrátových magnetických snímačů umožňuje úplnou ochranu i v případě ventilace, kterou v současnosti neumožňuje žádný z konkurenčních systémů. V tomto režimu systém nereaguje na poplachy vyvolané pohybem osob v uzavřeném karavanu, ale případné otevření dveří či oken okamžitě vyvolává akustický poplach. Zařízení také umožňuje regulaci teploty v interiéru karavanu a to pomocí ovládání nezávislého topení prostřednictvím mobilní aplikace, případně funkcí dálkového startu motoru.

Majitel vozu je rozpoznán díky minimalistickému designovému přívěsku, který slouží také jako dálkové ovládání. Ovládání systému je maximálně jednoduché a přehledné pomocí online aplikace nebo dálkového ovládání s akustickým potvrzením aktivace nebo deaktivace systému, které funguje také jako autorizační přívěsek.

Zabezpečení pro kompaktní obytná vozidla s pokročilými funkcemi telemetrie a online monitoringu v jednom balení – to je Pandora CAMPER.

Pandora CAMPER
  • GSM alarm pro malé obytné vozy Pandora CAMPER s funkcí GPS tracking

  • VŠECHNY FUNKCE

Co všechno Pandora CAMPER dokáže?

OCHRANA

ochrana při narušení dveří, kapoty a kufru
ochrana při krádeži vozidla
ochrana před použitím rušičky
ochrana při výměně RJ motoru
ochrana před výměnou spínací skříňky
ochrana před použitím duplikátu klíče
ochrana před použitím čtečky DO
ochrana při pokusu o odtah vozidla
ochrana při pokusu o krádež kol
detekce nárazu na parkovišti
ochrana při odpojení akumulátoru (siréna se založným zdrojem)
ochrana při rozbití skla a narušení interiéru **

OVLÁDÁNÍ

autorizační přívěsek
ovládání originálním DO
bluetooth mobilní aplikace
online mobilní aplikace
přístup přes webové rozhraní
GSM ovládání zavoláním

KOMFORT

dálkový start
aktivace nezávislého topení
zobrazení hladiny paliva *
zobrazení stavu akumulátoru
zobrazení teploty motoru *
zobrazení teploty interiéru

LOKALIZACE

virtuální garáž
online GPS lokalizace
bezplatná kniha jízd

* funkce dostupná v závislosti na konfiguraci vozidla.
** Možnost dokoupit za 2300 Kč

Funkce dostupná ve vyšší verzi produktu.

Dálkový start a dokonalá kontrola

Přehled o aktuálním stavu vozidla a dálkový start motoru nebyl nikdy doposud elegantnější. Pandora Camper spojuje nepřekonatelné zabezpečení auta proti krádeži a nejmodernější smart funkce do jedinečného systému ochrany. Kontrola nad celým systémem a zobrazení aktuálního stavu vašeho vozidla je díky propracované mobilní aplikaci hračkou.

Telemetrie a historie jízd

Přehledné zobrazení aktuálních informací o teplotě motoru, teplotě v interiéru, napětí akumulátoru nebo stavu paliva, ale i jednoduchý přístup k historii jízd. Všechny tyto informace a neustálý dohled nad vozidlem máte k dispozici okamžitě na displeji smartphonu nebo na webovém PC rozhraní.

GSM notifikace

Vestavěný GSM modul pro hlasový hovor a zasílání výstražných sms zpráv alarmu, v případě narušení vozidla a to až na 3 telefonní čísla. Samozřejmostí je také detekce nehody vozidla volání na nastavená telefonní čísla.

Bypass imobilizéru

Autoalarm Pandora Camper nevyžaduje díky vestavěnému algoritmu pro bypass imobilizéru přítomnost druhého klíče. Pro využití funkce dálkového startu tak již nemusíte nechávat duplikát klíče ve vozidle (Tato funkce je dostupná pouze ve vybraných vozidlech).

Nepřekonatelné zabezpečení

Zabezpečte své vozidlo proti krádeži vícestupňovou ochranou Pandora. Kombinace online ovládání a kontroly pomocí aplikace a vestavěného 3D akceleračního čipu nejnovější generace umožňuje kromě standardních zón ochrany (dveře, zapalování, zavazadlový a motorový prostor) sledovat otřesy, změnu náklonu a pohyby vozidla.

Aplikace pro smartphony

Zabezpečení vozidla na jediný dotek prstu není s aplikacemi Pandora pro systémy Android a iOS žádný problém. Užívejte si skutečné smart funkce vašeho vozidla s moderní aplikací s intuitivním ovládáním v reálném čase.

Nezávislé topení

Pandora Camper umožňuje ovládání nezávislého topení Webasto, Eberspaecher a originálních zařízení montovaných výrobcem vozidla pomocí rozhraní CAN BUS nebo analogovým výstupem.

Inteligentní kontrola

Zabezpečovací systém Pandora Camper můžete ovládat pomocí originálního dálkového ovládání, pomocí designového přívěsku, automaticky v režimu hands-free nebo intuitivně použitím aplikace. I díky tomu patří produkty Pandora k nejuniverzálnějším na trhu.

Záruka kvality

Systémy Pandora jsou kompletně vyvíjeny, vyráběny a testovány týmem špičkových inženýrů v jediném výrobním závodě a před doručením jsou podrobeny několikanásobné kontrole, díky čemuž je dosahována ta nejvyšší úroveň kvality.

Certifikováno

Bezpečnost a kvalita všech produktů Pandora je v souladu s náročnými požadavky na schválení podle evropské normy EHK 116 testované prestižní společností TÜV SÜD.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping