Pandora CONTROL

Jedinečný systém ovládání nezávislého vytápění

Pandora CONTROL

NOVINKA
NOVINKA

Pandora Control představuje jedinečný systém ovládání doinstalovaného nezávislého vytápění předních výrobců, díky kterému už nikdy nebudete muset čekat na vyhřátí interiéru či spoléhat na originální ovladač s nedostatečným dosahem.

Nový systém Pandora Control komunikující prostřednictvím 4G sítě Vám umožní ovládat a kontrolovat všechny funkce vašeho vytápění doslova odkudkoli a kdykoli. Díky pokročilým řešením Pandora budete mít se systémem Control přehled o všech součástech vytápění včetně palivového čerpadla, výkonu, napětí apod. Vyměňte staromódní ovládání Vašeho vytápění na palubní desce za praktickou a přehlednou aplikaci, ve které máte všechny funkce Vašeho systému doslova pod palcem. Využívání aplikace, jakož i elektronická kniha jízd či GPS lokalizace je navíc dostupné bez jakýchkoli dodatečných poplatků.

Cena již
od 8400 Kč s DPH

Aplikace pro smartphony

Zabezpečení vozidla na jediný dotek prstu není s aplikacemi Pandora pro systémy Android a iOS žádný problém. Užívejte si skutečné smart funkce vašeho vozidla s moderní aplikací s intuitivním ovládáním v reálném čase.

Záruka kvality

Systémy Pandora jsou kompletně vyvíjeny, vyráběny a testovány týmem špičkových inženýrů v jediném výrobním závodě a před doručením jsou podrobeny několikanásobné kontrole, díky čemuž je dosahována ta nejvyšší úroveň kvality.

Minimální spotřeba

Použitá technologie Bluetooth 5.0 umožňuje dosahovat plnou funkčnost zařízení s minimální zátěží elektrické soustavy vozidla.

Nezávislé topení

Pandora CONTROL umožňuje ovládání nezávislého topení Webasto, Eberspaecher a originálních zařízení pomocí rozhraní LIN BUS nebo analogovým výstupem.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Zaujala Vás Pandora Alarm?

Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Porovnávač
Porovnávač ×
Let's Compare! Continue shopping